Menu:


  Leszek Kaczorowski
 • tel.: 501 426 119
  Dariusz Kaczorowski
 • tel.: 509 136 323
  Biuro
 • tel.: 12 422 68 60
  Adres
 • Dunin-Wąsowicza 22
 • Obok Kina Kijów,Stadionu Cracovia

e-mail:

autotoppzm@op.pl Dodaj do ulubionych

Ranking szkół nauki jazdy


O nas

Nasza firma powstała w 1989r jako jedna z pierwszych prywatnych szkół nauki jazdy w Krakowie. Przez długi czas działaliśmy pod egidą PZM-tu (Polski Związek Motorowy) natomiast od kilku lat prowadzimy samodzielną działalność.

Każdy kursant jest traktowany indywidualnie , dostosowujemy tempo kształcenia do możliwości osoby uczącej się, co pozwala na bezstresowe przekazywanie wiedzy i swobodne jej przyswajanie.

Staramy się wykorzystywać czas spędzony w samochodzie tak, aby zmaksymalizować korzyści z niego płynące. Kursant cały czas pozostaje pod pełną kontrolą instruktora ale jednocześnie motywujemy go do samodzielnego myślenia za kierownicą , nie uczymy schematycznie co jest częstą przyczyną negatywnych wyników egzaminów.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz staramy się przekazać adeptom sztuki kierowania samochodem kulturę jazdy, tak aby nie utrudniali oni jazdy innym kierowcom lecz umieli współpracować na drodze.

Prócz priorytetowych jazd w ruchu miejskim gdzie zwracamy szczególną uwagę na tzw. „krakowskie trasy egzaminacyjne ”, uczymy naszych kursantów korzystania z dróg szybkiego ruchu oraz jazdy poza terenem zabudowanym, aby umieli oni w pełni wykorzystywać możliwości samochodu.

Sprawdź najczęściej popełniane błędy na Egzaminie Państowym na które podczas szkolenia zwracamy szczególną uwagę!

http://www.polskieszkolyjazdy.pl


Pierwsze miejsce w próbie na trolejach wśród instruktorów krakowskich na "Pikniku z Toyotą w 2008r."


Aktualny PageRank strony auto-top.info.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO